Tesla

Tesla prinesie aktualizáciu. Vylepší používanie stredového panelu

Spoločnosť Tesla prinesie aktualizáciu, ktorá vylepší používanie stredových panelov na starších elektromobiloch. Bude možná aj hardvérová zmena.

Majitelia elektromobilov Tesla Model S a X pocítia výrazne vylepšenie výkonnosti v rámci používania stredového panelu na svojich elektromobiloch. Približuje sa používaniu prostredia, ktoré je k dispozícii na elektromobile Tesla Model 3.

TIP:NEOFICIÁLNY DEBUT TESLA MODEL 3 NA VÝSTAVE V ŽENEVE

Hardvérová alebo softvérová aktualizácia?

CEO spoločnosti Elon Musk sa vyjadril, že používatelia môžu podstúpiť aj hardvérovú úpravu panelu. Odporúča však počkať, spoločnosť Tesla totiž pripravuje softvérovú aktualizáciu, ktorá používanie stredového panelu posunie na kvalitnejšiu úroveň. Informácie priniesol priamo Elon Musk prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Aktualizácia, ktorá vylepší používateľský zážitok podobný novšiemu panelu použitému v elektromobile Tesla Model 3, by mala prísť už v najbližšom období. Presný termín však nepoznáme. Nárast výkonu však bude skutočne cítiť. Naznačujú to porovnávacie testy medzi starším a novším panelom, ktorý prináša enormný rozdiel, a to približne dvojnásobný. Momentálne nepoznáme sumu prípadného hardvérového zásahu pre zmenu staršieho panelu.

Zdroj: electrek.co