Tesla Model S memorial day
Model S

Tesla predstavila špeciálny Model S pre amerických vojenských veteránov

Spoločnosť Tesla sa netají tým, že si váži amerických vojenských veteránov. Už niekoľko rokov vždy počas sviatku Memorial Day, kedy si celá Amerika spomína na svojich vojakov, predstavil výrobca špeciálne upravený elektromobil. Ten tohtoročný Model S ponúka skutočne atraktívne spracovanie karosérie, po ktorom zatúžia nielen bývalí vojaci.

Skutočne atraktívny dizajn

Tesla už v minulosti predstavila upravený Model X a Model S, ktoré jasne naznačovali, pri akej príležitosti boli vyrobené. Inak to nie je ani s najnovšou úpravou elektromobilu Tesla Model S, ktorý ponúka skutočne atraktívny dizajn.

Tesla Model S memorial day
Tesla Model S, zdroj: Electrek

Maskáčový vzor je doplnený o výrazné, ale aj veľmi jemné vzory americkej vlajky. Okrem toho nechýbajú rôzne popisky a špeciálne zafarbenie rôznych častí karosérie. Dizajn vznikol vďaka spolupráci so spoločnosťou SS Customs.

Tesla Model S ako uznanie veteránom

Spoločnosť si ale vojakov neuctieva iba prostredníctvom tohto špeciálneho auta. Zamestnáva hneď niekoľko stoviek veteránov, z ktorých väčšina pracuje v továrni vo Fremonte. Tesla je špecifická aj tým, že niektoré pracovné miesta sú vytvorené špeciálne pre veteránov.

Tesla Model S memorial day
Tesla Model S, zdroj: Electrek

Firma to odôvodňuje tým, že bývali vojaci prinášajú vysokú úroveň dedikácie k úspechu misie, technickej expertízy, vodcovského zmyslu, schopnosti pracovať pod stresom, schopnosti rozpoznať hodnotu tímovej práce a mnohé ďalšie kvality, ktoré si osvojili práve počas svojej služby. Aj za to sa im odvďačuje takýmito špeciálnymi a musíme uznať, naozaj atraktívne vyzerajúcimi automobilmi.

Zdroj: Electrek

eautoportal zdielanie

Tagy