Model 3

Pozrite sa na to, ako vyzerá Tesla Model 3 Performance s bielym interiérom | VIDEO

Prvé Modely 3 Performance by sa mali k zákazníkom dostať v najbližších týždňoch, varianty s bielym interiérom budú obmedzené kvôli výrobnej kapacite.

Tesla už začína privážať prvé dodávky Modelu 3 Performance k predajcom. Teraz máme možnosť prvýkrát sa pozrieť na vylepšený Model 3, ktorý ponúkne dlhší dojazd a samozrejme aj vyšší výkon. Tesla Model 3 sa vyrába už približne rok, no stále je to len v obmedzenej konfigurácii. Napríklad farba interiéru je len čierna. Automobilka ale predstavila aj biely interiér, ten je ale k dispozícii len pre Performance verziu. Interiér bude tak jedným zo základných znakov, ako rozoznať Performance verziu od normálnej. Navyše, budete si môcť dokúpiť aj spoiler, no ten zatiaľ k dispozícii nie je. Výkonnejší model sa môže pochváliť aj väčšími, 20″ kolesami.

Model 3 s bielym interiérom môžete vidieť aj na videu

Jedna takáto Tesla bola videná v Kalifornii, a tak sa na ňu môžeme detailnejšie pozrieť aj my. Marc Benton, ktorý elektromobil uvidel, dokonca natočil aj video.

TIP:NOVÝ SOFTVÉR PRE TESLU MODEL 3 PRINÁŠA ZAUJÍMAVÉ FUNKCIE

Je jednou zo 100 modelov, ktoré automobilka rozoslala do obchodov po severnej Amerike minulý týždeň. Môžeme očakávať, že k zákazníkom sa tieto modely dostanú už v najbližších týždňoch. Elon Musk podotkol, že dostupnosť automobilov s bielym interiérom bude limitovaná, pokiaľ sa nezvýši výrobná kapacita. Tá je teraz na úrovni 1000 kusov týždenne.

Zdroj: electrek.co