tesla model 3 darcek
Model 3

Rezervovali ste si Teslu Model 3 v prvý deň? Môžete sa tešiť na „niečo špeciálne“

Elon Musk sa už dávnejšie vyjadril, že majitelia Tesly Model 3, ktorí si ju zarezervovali v prvý možný deň, sa dočkajú „niečoho špeciálneho“. Vo svojom včerajšom tweete potvrdil, že už na tom pracujú. Čo to bude?    

Držitelia absolútne prvých rezervácií, ktorí si vystáli rady pred Tesla Stores a rezervovali si Teslu Model 3 ešte predtým, ako bol predstavený jej Alfa prototyp, sa už dočkali sľúbenej odmeny. Od Tesly dostali prvotné skice interiéru a exteriéru Modelu 3, ktorých autorom je šéf-dizajnér Tesly Franz von Holzhausen. K nim bola pribalená aj ďakovná kartička od Elona Muska.

TIP:Tesla Model 3: Konečne poznáme kapacitu batérie a výkon elektromotora  
Držitelia prvých rezervácií, ktorí uskutočnili svoje rezervácie pred predstavením Modelu 3 a v deň predstavenia a zároveň si vozidlo kúpia, sa však môžu tešiť zrejme na hodnotnejší darček. Okamžite po oznámení Elona Muska o „something special“ sa prirodzene objavila vlna špekulácií, čo by to mohlo byť.

tesla model 3 darcek tweet

Špeciálna farba, Supercharger kredity či…

Špeciálna „signature red“ farba, ako v prípade Modelu S a Modelu X, to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude. Veď sa jej nedočkali ani úplne prví zákazníci, ktorí si už svoje nové elektromobily prebrali.

Špekuluje sa však o drobných estetických úpravách, viac voľných kreditoch na Supercharger nabíjanie či sprístupnenie softvérovo uzamknutých funkcií, ktoré sú inak za príplatok. Nuž, musíme si zatiaľ počkať. Dovtedy si však môžeme pošpekulovať aj my. 🙂 Tak neváhajte a vyjadrite svoj názor v diskusii pod článkom.

Zdroj: electrek.co, titulná fotografia: rebateszone.com

Už Vám nič neujde!
Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom