tesla model 3 dojazd epa
Model 3

Tesla Model 3 má po aktualizácii vylepšený obraz z cúvacej kamery

Obraz premietaný na veľkom dotykovom displeji Tesla Model 3 nebol príliš najkvalitnejší. Vyzerá to však tak, že Tesla vypočula svojich fanúšikov

Tesla Model 3 bola vytvorená pre tých, ktorí chcú Teslu, no nie sú ochotní za ňu vysoliť toľko peňazí, ako napríklad za vlajkové Modely S. Hoci sa šetrilo kde sa dalo a všetci to chápeme, predsa len – používateľov zamrzela kvalita snímania a zobrazenia zadnej cúvacej kamery. Obraz premietaný na veľkom dotykovom displeji na palubnej doske auta bol dosť zašumený a kamera si tiež príliš nevedela poradiť s veľkými svetelnými rozdielmi. Vyzerá to však tak, že Tesla vypočula svojich fanúšikov. Nešla však na to po hardvérovej stránke, ale po softvérovej.

Tesla Model 3 a aktualizácia

TIP:Tesla Model 3 oficiálne predstavená! Poznáme podrobné špecifikácie | Aktualizované

Doug Martoccia, jeden z majiteľov Tesla Model 3 bol v servisnom centre Tesla, kde mu už nahrali do Tesly najnovší aktualizovaný softvér. Jednou z vecí, ktoré si všimol, bol lepší obraz zo zadnej kamery. Posúďte sami:

Zrejme to nebude náhoda a ani hra tieňov, pretože zlepšenie obrazu hlásia aj ďalší majitelia Tesla Model 3. Aktualizácia sa tak zrejme postupne spúšťa na ďalšie Modely 3. Elon Musk navyše vraví, že softvér Modelu 3 ešte stále potrebuje mnoho aktualizácii a je to aktuálne jeho prioritou.

Podľa zdroja sa vylepšenia obrazu však dočkali aj Model S a pravdepodobne aj Model X.

Zdroj: electrek.com

Už Vám nič neujde!
Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom