Tesla

Tesla po aktualizácii na verziu 9.0 dostane aj možnosť zahrať si vybrané hry od Atari

Zahrať si hry na dotykovom displeji vášho elektromobilu Tesla? Znie to možno trochu netradične, ale aj to by mala ponúknuť nová aktualizácia.

V prípade známej automobilky Tesla sme občas svedkami aj nejakých tých prekvapení priamo v rámci systému. Stačí si spomenúť na „Ho-Ho-Hoo“ mód. Ten vám v minulosti priniesol priamo na displej Santa Clausa či iné drobnosti, ktoré vedia spríjemniť deň. O čosi podobné sa automobilka pokúša opäť. Tentokrát by však po aktualizácii mali pribudnúť vybrané hry z dielne známeho herného štúdia Atari.

TIP:GENERÁLNY RIADITEĽ TESLY, ELON MUSK, UVAŽUJE O ODKÚPENÍ VŠETKÝCH JEJ AKCIÍ TIP:TESLA PRACUJE NA NOVEJ KĽÚČENKE. PRAVDEPODOBNE PRE MODEL 3

Zahráme si hry v elektromobile Tesla?

Nová aktualizácia príde na trojicu vozidiel Tesla Model S, Tesla Model X a tiež na cenovo dostupnejší elektromobil Tesla Model 3. Hoci nepoznáme presný dôvod, prečo budú súčasťou aktualizácie aj jednoduché hry, ide o akési spestrenie či prekvapenie pre majiteľov týchto elektromobilov. Informáciu o hrách prisľúbil Elon Musk, CEO automobilky Tesla, už tradične prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Momentálne nie sú známe všetky herné tituly, ktoré sa vo vozidlách ocitnú, predpokladom sú však Pole Position, Missile Command či Tempest. Závodnú hru Pole Position, kde sa ocitnete v roli pretekára Formuly 1, bude možné pravdepodobne ovládať aj samotným volantom. Pôjde tak však pochopiteľne len pri zaparkovanom vozidle.

Zdroj: carbuzz, fdrive