eautoportal
eAutoPortál

Spúšťame novú službu! Zabezpečenie skúšobnej jazdy na vybranom e-aute, vyplnením jednoduchého formulára

Vážení čitatelia, týmto Vám chceme dať do pozornosti novinku na našom eAutoPortáli. Vytvorili sme pre Vás jednoduchý registračný formulár, prostredníctvom ktorého si zabezpečíte skúšobnú jazdu na vybranom e-aute za menej ako 1 minútu. Všetko ostatné za Vás vybavíme my, samozrejme zdarma! O priebehu celej „operácie“ vás budeme priebežne informovať cez emailovú komunikáciu. Ušetríte tak svoj drahocenný čas.

V rámci registračného formulára je potrebné vyplniť len základné informácie, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie skúšobnej jazdy. A samozrejme vybrať zo zoznamu vozidlo (elektromobil, plug-in hybrid či hybrid), ktoré chcete otestovať. Ak by ste mali záujem o automobil, na ktorý sa vzťahuje štátna dotácia, ich zoznam nájdete v našom článku Zoznam vozidiel, na ktoré sa vzťahuje dotácia na podporu elektromobility. Ďalšie autá nájdete v „beta“ katalógu elektromobilov a hybridov.

TIP:Registračný formulár pre zabezpečenie skúšobnej jazdy! skusobna jazda

Prečo e-auto*?

Podrobnosti k jednotlivým bodom nájdete v našom článku Všetko čo potrebujete vedieť o elektromobiloch.
*Poznámka: platí pre elektromobily, avšak väčšina bodov platí v menšej miere aj pre plug-in hybridné či hybridné vozidlá.

Doplňujúce info k formuláru

Do poľa „poznámka“ môžete uviesť termíny, ktoré by Vám vyhovovali, resp. nevyhovovali. O voľných termínoch Vás budeme informovať, pričom Vám zabezpečíme skúšobnú jazdu u najbližšieho predajcu či importéra vybraného vozidla.

Podmienkou odoslania registračného formulára je označenie poľa, ktorým dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov, ako aj s ich poskytnutím predajcovi či importérovi vybraného vozidla. Jedná sa o základnú podmienku vyplývajú zo Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Neváhajte a prispejte svojou troškou k propagácii a rozvoju elektromobility na Slovensku! 😉

TIP:Registračný formulár pre zabezpečenie skúšobnej jazdy!  
eautoportal zdielanie