Elektromobilita

Renault predstaví v Ženeve nový koncept EZ-GO. Bude zameraný na zdieľanú mestskú mobilitu!

Vo svetovej premiére Renault odhalí nový koncept zameraný na zdieľanú mestskú mobilitu práve na autosalóne v Ženeve. Prináša aj krátke video.

Spoločnosť Renault predstaví na blížiacom sa autosalóne v Ženeve aj nový koncept zameraný na zdieľanú mestskú mobilitu! Koncept ponesie názov EZ-GO a výrobca sa snaží na novinku nalákať aj krátkym videom, ktoré zverejnil prostredníctvom svojej webovej stránky.

TIP:SKUPINA RENAULT A PARTNER EEM VYTVORILI NA OSTROVE PORTO SANTO PRVÝ „SMART OSTROV“ TIP:RENAULT OTVORÍ PRVÉ ZÁŽITKOVÉ CENTRUM V EURÓPE ZAMERANÉ NA ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ

Renault a EZ-GO

Elektromobilita v mestách je hlavnou témou mnohých diskusií. Svoje o tom má právo povedať aj Renault, keďže model Renault Zoe patrí k do zoznamu skutočne najpredávanejších elektromobilov v rámci Európy. Na videu, ktoré nám odhaľuje koncept EZ-GO zobrazuje skupinu ľudí v určitom uzavretom priestore. Pôjde o akúsi pojazdnú „obývačku,“ kde si budú môcť obyvatelia vymeniť svoje názory? Alebo pôjde naopak o stacionárnu záležitosť?

Koncept tak zatiaľ neodhaľuje nič konkrétne, poznáme však dátum predstavenia. Tým je 6. marec 2018 a deviata hodina ranná. Na nový koncept sa už veľmi tešíme a o novinkách z autosalónu v Ženeve vás budeme pravidelne informovať.

Zdroj: tlačová správa