Model S

Prvé „kombi“ Tesla Model S je na svete! Zatiaľ však neoficiálne od spoločnosti Qwest

Úniky informácií o pripravovanom vozidle Tesla Model S vo verzii „Station Wagon“ alebo „kombi“ prichádzali už viacnásobne v minulosti. Teraz prichádza na svet prvý kus tohto elektromobilu. Zatiaľ však neoficiálne, prostredníctvom spoločnosti Qwest.

Elektromobily Tesla si „podomácky“ upravuje mnoho nadšencov. Na profesionálnej úrovni však vynikajú najmä dve spoločnosti – Qwest a RemetzCar. Kým spoločnosť RemetzCar potvrdila plány na prípravu predĺženej kombi verzie spomínaného elektromobilu, prvá menovaná spoločnosť Qwest prináša prvý funkčný prototyp. Svojim nadšencom tak ponúka hmatateľný dôkaz o novej, upravenej verzii. Spoločnosť tiež prináša niekoľko obrázkov prostredníctvom sociálnych sietí.

Tesla Model S Station Wagon

Spoločnosť Qwest bola založená skupinou inžinierov a automobilových dizajnérov so sídlom v meste Norfolk vo Veľkej Británii. Pred časom spoločnosť potvrdila úpravy Modelu S P90D, teraz však prichádza práve funkčný prototyp „kombi“ verzie. Elektromobily Tesla obsahujú skutočne množstvo senzorov a aj malé úpravy môžu narobiť vrásky či rôzne chybové hlášky.

TIP:Holandská taxislužba aktualizuje svoje Tesly. Mnoho používaných je na predaj!

Práve spoločnosť Qwest však hovorí, že svoje úpravy konzultovala so spoločnosťou Tesla a to z dôvodu udržiavania podpory vozidla po úprave a tiež z dôvodu softvérových aktualizácii v budúcnosti.

Páči sa vám prvý funkčný prototyp elektromobilu Tesla Model S Station Wagon? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co

Už Vám nič neujde!
Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom