nissan leaf 2018 novinky
Elektromobily

Nissan Leaf 2018: Ďalšie novinky + video. Pri kúpe dostanete darček

Minulý týždeň v utorok započala v japonskom závode Oppama výroba druhej generácie elektrického bestselleru Nissan Leaf. Do konca roka sa začne vyrábať aj vo Veľkej Británii a USA. Predaj bude zahájený 2. októbra. Pri zakúpení vozidla dostanete od Nissanu hodnotné darčeky.

6. septembra bola predstavená v Tokiu 2. generácia elektromobilu Nissan Leaf 2018, pričom jeho výroba započala už deň predtým. Stalo sa tak v továrni v Oppame, ktorá sídli v domovskom Japonsku. Nový Leaf sa však bude vyrábať aj anglickom Sunderlande a americkom Tennessee. Výroba má byť v týchto továrňach spustená do konca tohto roka.

TIP:Nová generácia Nissanu Leaf oficiálne predstavená! Dosiahne úspechy svojho predchodcu?

nissan leaf 2018

Predávať sa začne najskôr v Japonsku, a to už 2. októbra. Nasledovať bude USA, Kanada a Európa. V Severnej Amerike by to mal Nissan stihnúť do konca roka. V Európe sa dočkáme zrejme až začiatkom roka 2018.

Apple Watch a Go Pro

Minimálne americký zákazníci dostanú k svojmu novému Nissanu Leaf smart hodinky Apple Watch 2 alebo akčnú kameru Go Pro HERO5 Black. Zaujímavé darčeky, čo poviete? Snáď sa niečoho podobného dočkáme aj v Európe.

K dispozícii máme aj nové video, ktoré sa detailne zameriava na dizajn novinky, a to či už exteriéru, ako aj interiéru. Po jeho vzhliadnutí neváhajte vyjadriť svoj názor na vzhľad vozidla, a to v komentári pod článkom.

TIP:Takto vyzerá technika nového Nissanu Leaf ukrytá v retro-kabáte športiaka zo 40. rokov

Zdroj: tlačová správa

Už Vám nič neujde!
Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom