Elektromobily

Pozrite sa, ako vyzerá interiér nového modelu Kia Niro EV | VIDEO

Kia posilňuje ponuku svojich elektrických modelov pridaním aktuálneho modelu Niro EV. Exteriér automobilu sme už mali možnosť vidieť na fotografiách, teraz sa pozrieme na jeho interiér.

TIP:ELEKTROMOBIL KIA NIRO EV PONÚKNE DOJAZD NA ÚROVNI VIAC AKO 350 KILOMETROV

Detaily na videu

Objavilo sa video, ktoré interiér novinky ukazuje v plnej kráse. Pozrite sa s nami na sedem minútové video, ktoré je celé v španielčine, no prvé 4 minúty sú k disopzícii aj anglické titulky. Video natočil Jose Guerero a ako môžete vidieť, že z automobilu je nadšený. Interiér je prepracovaný do detailov, výrobca myslel prakticky na všetko. Nachádza sa tu zasúvateľný držiak na poháre, ktorý je v vsunutý do operadla. To navyše obsahuje nabíjaciu plochu pre bezdrôtové nabíjanie. Nechýbajú ani dve 12 voltové zásuvky a jeden USB slot. Na videu taktiež môžete vidieť palubovku,  ktorá je zložená prevažne z displejov. Kamera sa potom presunie dozadu a odhalí nám veľkosť kufra.

Kia Niro EV by sa mala dostať do predaja v druhej polovici tohto roka. Prvou krajinou, kde bude možné novú Kiu zakúpiť bude ako inak, Kórea. Uvidíme či a kedy sa dostane aj na európske trhy.

Zdroj: insideevs.com