Elektromobily

Kamuflovaný Audi e-tron quattro v uliciach Ženevy v predvečer výstavy

Dôkazom toho, že Audi je na auto neskutočne pyšné je taj to, že kamufláž ponúkajú dokonca aj ako predajnú možnosť pre záujemcov.

Automobilka Audi si prichystala do Ženevy na výstavu svoju horúcu elektrickú novinku Audi e-tron quattro. Zaujímavosťou je, že s elektromobilom nerobia pred oficiálnym predstavením žiadne drahoty a veselo ho prezentujú. Podľa zdroja priniesla automobilka až 200 kusov prototypov do mesta a jej vieľom je to, aby ich ľudia videli. Audi dokonca pobáda ľudí, aby im posielali fotografie tohto auta.

Na aké špecifikácie sa môžeme tešiť?

Audi e-tron quattro je prvý elektromobil Audi a má mať dojazd skoro 500 km. Ide však o normu NEDC. Reálny dozajd na jedno nabitie tak môže byť o niečo nižší. Elektromobil ponúkne hneď 3 elektromotory s celkovým výkonom 320 kW a schopnosťou rýchleho 150 kW nabíjania prostredníctvom štandardu DC (obsahuje 95 kWh batériu). e-tron quattro sa nachádza vo veľkostnej kategórii medzi Audi Q5 a Audi Q7. Vzhľadom na ich ceny (cca 33-40 tisíc eur) by sa odhadom mohla cena e-trona pohybovať v tomto rozmedzí. Sú to však zatiaľ len dohady.

Kamufláž ako štýl

#AudiGIMS

Now live! Everyday suitability, breathtaking dynamics and superior charging power.Jens van Eikels, Director Carline e-tron, explains the highlights of the sporty premium #SUV. #AudiGIMS

Zveřejnil(a) AUDI AG dne 5. březen 2018

Audi už na svojom Facbeooku spustila aj video, kde šéf programu e-tron Jens van Eikels predstavuje zatiaľ kamuflovaný model. Dôkazom toho, že Audi je na auto neskutočne pyšné je taj to, že už len o samotnej kamufláži auta zverejnili aj blogpost, v ktorom prerozprávali, ako pri jeho tvorbe postupovali. Zaujímavosťou je, že kamufláž ponúkajú dokonca aj ako predajný vzor.

Zdroj: electrek.co

Už Vám nič neujde!
Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom