Elektromobily

Hyundai Kona Electric sa odhalí už 27. februára 2018!

Plne elektrický model Hyundai Kona Electric bude predstavený už koncom tohto mesiaca! Populárne kompaktné SUV ponúkne dojazd na úrovni 470 kilometrov.

Na nové kompaktné SUV sa teda môžeme tešiť už čoskoro na jeho oficiálnom predstavení v rámci Európy. Predstavenie sa uskutoční konkrétne 27. februára 2018 o 10. hodine. Výrobca ponúka na svojej oficiálnej stránke aj odpočítavanie, vďaka ktorému pozorne sledujeme, že do predstavenia ostáva už menej ako 19 dní.

TIP:HYUNDAI KONA ELECTRIC PRICHÁDZA V PREDOBJEDNÁVKACH NA DOMÁCOM TRHU. CENA ČINÍ PRIBLIŽNE 33 000 EUR

Online predstavenie elektromobilu

Predstavenie nového elektromobilu Hyundai Kona Electric so skutočne zaujímavou výdržou na jedno nabitie na úrovni takmer 500 kilometrov bude možné sledovať aj online. Prenos cez internet bude možné sledovať na nasledujúcom odkaze prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu. V predaji bude aj verzia, ktorá ponúkne nižší dojazd a pravdepodobne aj nižšiu predajnú cenu.

Na videu vyššie si môžete prezrieť aj prvé črty pripravovaného elektromobilu. Novinka bude predstavená na autosalóne v Ženeve. Tešíte sa na pripravovaný elektromobil Hyundai Kona Electric? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co